Nowy rewelacyjny model S30 już w sprzedaży! :-)

Z ogromną przyjemnością rozpoczynamy sprzedaż kolejnego modelu w naszym sklepie!

To model S30, który otrzymał nagrodę Plus X Award 2015/2016 za łatwość w użyciu, wygodę oraz piękny design. Dzięki takim nagrodom, przyszły użytkownik wie, że interesuje się produktem sprawdzonym i najlepszym jakościowo! Dzięki swojemu kompaktowemu i nowoczesnemu designowi Vitamix S30 harmonijnie wpasowuje się w małe kuchnie i nie wymaga wiele miejsca, by spełniać wszystkie swoje funkcje.

Na model S30 składają się dwa niełamliwe pojemniki z tworzywa bez bisfenolu A, o pojemności 0,6 litra i 1,2 litra. Mniejszy pojemnik dzięki swojej termicznej funkcji może służyć jako Mix-&-Go – zimne napoje dłużej pozostaną zimne, a gorące dłużej utrzymają ciepło. Dobrze przylegająca pokrywka z praktyczną funkcją odwracania, dzięki czemu można spożywać swoje smoothie również w drodze. Pojemnik 0,6 l jest na tyle mały, iż można go swobodnie przechowywać w lodówce czy nawet nosić w torebce.

Pojemnik 1,2 litra pozwala na przygotowanie większych porcji pełnowartościowych i zdrowych potraw dla całej rodziny i odpowiada formą pojemnikom 2-litrowym innych modeli Vitamix. Pojemnik 1,2 litra jest wyposażony w ściąganą pokrywkę, która z jednej strony pozwala na dobry przepływ powietrza podczas przygotowywania gorących potraw, z drugiej natomiast umożliwia dodawanie składników w trakcie przygotowywania posiłku za pomocą blendera. W przypadku używania gęstych składników, do których wymagane jest użycie tampera, potrzebny jest duży pojemnik. Mały pojemnik wyposażony w zakrętkę nadaje się idealnie do małych porcji oraz przygotowywania zielonych koktajli.

Pomimo że silnik S30 jest wyraźnie lżejszy niż w innych modelach stojących blenderów Vitamix jest on wydajniejszy niż na przykład blender NutriBullet. Oczywiście wydajność jest tylko częścią sukcesu, tak samo ważną jak forma pojemników oraz opatentowane ostrza, które dbają o wirowanie, co sprawia, że Vitamix jest prawdopodobnie najlepszym i najwydajniejszym blenderem, który przekonuje do siebie najbardziej kremową konsystencją potraw.

Panel do obsługi jest, jak zawsze przy wyrobach Vitamix, absolutnie prosty i purystyczny. Istnieje wyłącznie jedno pokrętło, które służy do włączania i wyłączania oraz jest regulowane bez poziomów. Funkcja pulsacyjna dopełnia obsługę oraz jest ważna, jeśli warzywa mają być pokrojone grubo lub przy przygotowywaniu pesto.

Układ napędowy został zaprojektowany do długotrwałego użycia, a laserowo cięte ostrza ze stali szlachetnej dbają o doskonałą konsystencję gotowych potraw. Szybkość można ustawiać w skali od 0 do 10, a osobno sterowana funkcja pulsacyjna zapewnia kontrolę nad konsystencją przygotowywanych potraw. Mechanizm bezpieczeństwa, w który wyposażony jest S30, zapewnia łatwe w obsłudze bezpieczeństwo – bez prawidłowo założonego pojemnika niemożliwe jest włączenie blendera. Jeśli podczas pracy pojemnik wysunie się lub zmieni nawet nieznacznie mniejsze, S30 wyłącza się automatycznie.

Na razie w sprzedaży jest model w kolorze czarnym i inox, ale już wkrótce gama kolorystyczna znacznie się poszerzy!

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie!

Możliwy jest także zakup na raty 🙂

CHARAKTERYSTYKA VITAMIX S30

 • 7-letnia gwarancja producenta

 • Wyprodukowany w USA

 • Regulacja prędkości i funkcja pulsacyjna

 • Wydajny silnik 800-950 watów, który kruszy lód i radzi sobie z najtwardszymi produktami spożywczymi

 • Napęd z metalu dla długotrwałego użytkowania, nie zużywa się tak, jak plastik

 • Laserowo cięte ostrza ze stali szlachetnej

 • Mechanizm bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza urządzenie, jeśli pojemniki nie są poprawnie umocowane

 • Zestaw składający się z pojemnika, blendera i pokrywki można myć w zmywarce

 • Dwa pojemniki Mix-&Go z podwójnymi ściankami oraz funkcją termiczną o pojemności 600 ml

 • Jeden 1,2-litrowy pojemnik z pokrywką i opatentowanym przepychaczem

 • Wykonany bez bisfenolu

Oceń przepis
 • Instagram has returned invalid data.
 • Czekoladowe pralinki piernikowe - proste przepisy z Vitamixa!

  Przyprawa piernikowa - proste przepisy z Vitamixa!

  Masa marcepanowa - proste przepisy z Vitamixa!