Różnice między modelem Super TNC 5200, a TNC 5200


W przypadku blednerów marki Vitamix, producent daje możliwość dokupienia osobnego dzbana z tak zwanymi ostrzami “dry blade”. Model TNC 5200 jest go pozbawiony i trzeba go dokupić osobno, natomiast model Super TNC 5200 jest już wyposażony w standardzie. Dzięki temu zestaw blendera wychodzi taniej aniżeli w przypadku zakupu osobno modelu TNC 5200 z dzbanem “dry blade”.

Blender stojący Vitamix TNC 5200


Rozkochaj się w nieskończenie bogatej ofercie zastosowań, czy możliwości przyrządzania produktów spożywczych jakie daje nam Vitamix:

► 7 –letnia gwarancja

► Gwarancja zachowania możliwie największej ilości składników odżywczych, dzięki możliwości mikro-siekania

► Możliwość przyrządzenia napoi pozbawionych błonnika, co jest ważne dla osób będących na specjalnej diecie, czy tych, których schorzenia wymagają tego typu diety.

► Polecane przez kucharzy zajmującymi się przygotowywaniem jedzenia surowego (RAW FOOD)

► Niezniszczalna technologia urządzenia

Zakochaj się w bogactwie możliwości jakie daje przygotowywanie zdrowego, zawierającego wszelkie cenne składniki jedzenia. Nowy Vitamix TNC 5200, to udoskonalony brat legendarnego Vitamix TNC 5200.

tnc-czarny.jpg

Łączy w sobie możliwości 8 różnych urządzeń


Koniec z niewygodnymi i przestarzałymi mikserami, blenderami i robotami w Twojej kuchni. Vitamix TNC 5200 to urządzenie, które łączy w sobie możliwości 8 * różnych kuchennych urządzeń używanych przez każdego z nas w swojej kuchni. Ten wyjątkowy blender stojący blenduje, miksuje, kroi na małe kawałki, ale także wytwarza przepyszne sorbety. A jeśli chcieliby Państwo włączyć do swego menu również ciepłe pożywienie, Vitamix TNC 5200 nie tylko wyczaruje ciepłe, czy letnie zupy w stylu Raw food, ale także przygotuje gorące zupy w zaledwie kilka sekund!

Szybki czas przygotowywania potraw


Blender Vitamix TNC 5200 to możliwość skomponowania najbardziej optymalnych i najlepszych dla nas zdrowych, odżywczych i przepysznych posiłków, plus 7 letnia gwarancja! Wyczaruj smaczne i bogate w składniki odżywcze smoothies, niebiańskie zupy, czy rozpływające się w ustach, bez dodatków żadnych polepszaczy smakowych lody- a wszystko to w przeciągu kilku minut! Z pomocą blendera  Vitamix TNC 5200 mogą Państwo przyrządzić niezwykłe sosy np. pomidorowe, guacamole, czy pesto w kilka sekund- niezależnie czy przyrządzone one będą dla jednej osoby, czy dla całej dużej rodziny. To pozwoli popuścić wodze wyobraźni w kuchni!

Prosty w użyciu


Blender Vitamix TNC 5200 jest również niezwykle prosty w użyciu – jego nowy, ulepszony, potężny silnik o mocy 1200 W, gdzie można regulować prędkość do swych wymagań, to nieskończenie bogata oferta wyboru regulacji prędkości od 1,000 do 24,000 obrotów na minutę! Możecie Państwo także włączyć funkcję turbo, co zwiększa obroty do 30,000 obr/min. Z całą pewnością będziecie Państwo zachwyceni możliwościami jakie oferuje to niezwykłe urządzenie, które wyposażone zostało także w ergonomiczny uchwyt i nowa pokrywę. Niezniszczalny dzban, dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwycie sprawia, iż przenoszenie dzbana jest o wiele prostsze i poręczniejsze.

tnc-czarny-2.jpg

Co wyróżnia Vitamix TNC 5200?


 • Vitamix TNC 5200 to profesjonalna, najwyższa jakość wykonania, która posłuży całe lata, a nawet dekady. Rekomendowana przez najlepszych kucharzy Raw food.
 • Zastępujw 8 standardowych urządzeń kuchennych, wykonują te same czynności – lody, sieka, kroi warzywa i owoce, mieli ziarna, miksuje, kruszy lód, mieli ziarna kawy, przyrządza puree
 • Możliwość wyboru modelu i koloru.
 • Prędkość: Poziom 1- Zróżnicowana prędkość: od 1,000 – 24,000 obr/min. Poziom 2 charakteryzuje się obrotami zwiększonymi do 30,000 obr/min

W skład zestawu Blendera Vitamix TNC 5200 wchodzi:


 • Blender Vitamix TNC 5200,
 • dzban (2 l.) z nożem do składników „mokrych”,
 • pokrywę,
 • instrukcję,
 • tamper (popychacz),
 • książeczka z przepisami i DVD (w języku angielskim, niemieckim, francuskim. Hiszpańskim)

Kolory na czasie:


czarny

tnc-super-5200-czarny.jpg

biały

tnc-5200-super-bialy.jpg

czerwony

tnc-5200-super-czerwony.jpg

stalowy

blender-vitamix-tnc-5200-inox (1).jpg

 

 

 

 

Zobacz blender w akcji


 

Dane techniczne


Producent (Kraj pochodzenia) Vitamix (USA)
Ilość obrotów 27 000 obr/min.
Moc silnika 1200 W
Waga 5 kg
Wymiary 222 x 185 x 520 mm
Pojemność pojemnika 2 litry
Gwarancja 7 lat 

w przypadku zakupu na fakturę 2 lata

 • Instagram has returned invalid data.
 • Czekoladowe pralinki piernikowe - proste przepisy z Vitamixa!

  Przyprawa piernikowa - proste przepisy z Vitamixa!

  Masa marcepanowa - proste przepisy z Vitamixa!