Vitamix Professional Series 300


Model Super Pro 300 to nic innego jak podstawowy blender Pro 300 w rozszerzonej wersji z dodatkowym dzbanem Dry Blade o pojemności 0.9 l Kupując cały zestaw jednocześnie, oszczędzamy 150 zł w przypadku gdybyśmy chcieli kupić blender oraz pojemnik Dry Blade z osobna.

Połączenie efektu osiąganego przez niezawodne i precyzyjne urządzenia komercyjne z cichą pracą oraz eleganckim wyglądem – to nowyVitamix Professional Series 300. Ultra wrażliwa tarcza z pokrętłem umożliwiająca dopasowanie odpowiedniej prędkości i funkcja PULSE, pozwala na precyzyjne siekanie, krojenie, czy mieszanie składników w zależności od gustów i potrzeb. Wszystko to sprawia, że blender Vitamix Professional Series 300 spełni rolę sous chef’a w Państwa kuchni.

Niesamowite funkcje blendera:


Urządzenie Vitamix Professional Series 300 to niesamowite wyniki i niedościgniona wytrzymałość. Zakup Vitamixa to:

► Niezwykle łatwy w użyciu sprzęt, który oferuje szeroki wachlarz zastosowań i możliwości.

► Możliwość krojenia, siekania, homogenizacji, blendowania, podgrzewania, mielenia, mieszania i wielu innych opcji zamkniętych w jednym urządzeniu.

► Łatwość czyszczenia dzbana – wystarczy trochę wody z dodatkiem kropli płynu do mycia naczyń, ustawiamy program odpowiedzialny za mycie… i gotowe!

► 7-letnia gwarancja/ w przypadku zakupu na fakturę 2 lata

► Nieustannie nowe przepisy i wsparcie producentów.

pro300.jpg

Design PRO 300


Vitamix Pro 300 to dokładnie to samo wnętrze i ten sam design jak w przypadku modelu Pro 750. Aby wypełnić lukę między starszymi modelami TNC producent zaprojektował model, który designem odbiega od serii C, a jednak jest tańszy ze względu na brak programów w porównaniu z modelem Pro 750 zachowując przy tym wszystkie pozostałe jego zalety.

Nowy design dzbana o pojemności prawie 2 l. zapewni wspaniałe posiłki dla całej rodziny, a jego niewielkie rozmiary sprawią, że z łatwością znajdzie miejsce na blacie w każdej kuchni.

Dodatkiem jest jedyna w swoim rodzaju kolorowa książka z wyjątkowymi przepisami wyśmienitych kucharzy zamknięta w twardej okładce z przepisami na każdy dzień.

Zestaw Vitamix Professional Series 300 zawiera:


  • „Inspirujące przepisy na każdy dzień” przewodnik z instruktażem dotyczącym korzystania z urządzenia, jak i przygotowywania przepisów przygotowany przez nasz kulinarny team.
  • Tamper – narzędzie niezbędne podczas przygotowywania gęstych mikstur, tj. masło orzechowe, czy mrożone desery. Tamper został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do 2 litrowego dzbana Vitamix, a jego „kołnierz”chroni popychacz przed kontaktem z ostrzami blendera.

Kolory na czasie:


czarny

blender-vitamix-pro-300-czarny.jpg

kremowy

blender-vitamix-pro-300-kremowy.jpg

czerwony

blender-vitamix-pro-300-czerwony.jpg

Zobacz blender w akcji


 

Dane techniczne


Wymiary Wysokość wraz z dzbanem : 44.2 cm

Długość : 23.9 cm

Szerokość: 19.6 cm

Waga 5.7 kg
Długość kabla 182.9 cm
Podstawa/obudowa silnika Vitamix Silnik 2.2 HP

240 V, 50/60 Hz (standard europejski)

Wiatrak chłodzący i system zapobiegający przegrzaniu się urządzenia.

2l. dzban Vitamix Wysokość dzbana: 25.8 cm

Pojemność: 2 l.

Materiał: Wolny od bisfenolu (BPA FREE), wykonany z tworzywa Eastman Tritan®

Ostrza: Wycięte laserowo, wykonane ze stali szlachetnej ostrza o średnicy 10.2 cm, to pewność i gwarancja zawsze doskonałej konsystencji.

Doskonale zamocowana pokrywa uniemożliwiająca rozchlapywanie się składników. Wyposażona w zamykany otwór, dzięki czemu możemy bezpiecznie i bez zbędnych kłopotów dodawać wybrane składniki podczas pracy urządzenia.

Niezwykle poręczny, ergonomiczny uchwyt – ułatwia pewne przenoszenie dzbana.

   
  • Instagram has returned invalid data.
  • Czekoladowe pralinki piernikowe - proste przepisy z Vitamixa!

    Przyprawa piernikowa - proste przepisy z Vitamixa!

    Masa marcepanowa - proste przepisy z Vitamixa!